SCAFF

SCAFF

SCAFF staat voor: Studie- en Contactgroep voor Accountancy, Fiscaliteit en Financiewezen

De doelstelling van de vakgroep is het verschaffen van een betaalbare, concrete en op de praktijk gestoelde permanente vorming. Ondertussen vult SCAFF reeds meer dan 25 jaar met verve deze opdracht in.


Griet Helsen - Voorzitter

Bosstraat 31
3012 Wilsele
+32 (0)475/89 16 21
griet.helsen@pwc.be

Nancy Huyghebaert - Bestuurslid 

Naamsestraat 69
3000 Leuven
+32 (0)16 / 32 67 37
Nancy.Huyghebaert@kuleuven.be

Ben Schalk - Bestuurslid

Muntstraat 14 (bus 1)
2800 Mechelen
+32 (0)476 474 339
schalk.b@pg.com

Koen Vierendeels - Bestuurslid

Blandenstraat 9
3053 Haasrode
+32 (0)479/598 544
Koen.vierendeels@gmail.com

Katrien Craninckx - Bestuurslid 

Korte Nieuwstraat 33
2000 Antwerpen 
tel. 03/2011810
katrien.craninckx@kuleuven.be

Dominiek Berten – bestuurslid

Jozef Berteelestraat 7
8500 Kortrijk
+32(0)478 49 09 22
dominiek.berten@skynet.be